E-Sinaps

E-Sinaps Podcast

Bilim ve Teknoloji Konuşalım

E-Sinaps Podcast, her hafta sizleri bilim ve teknolojinin içine çekecek keyifli bir sohbete davet ediyor!

E-Sinaps olarak her hafta bilim ve teknoloji dünyasındaki güncel gelişmeler, yapılan çalışmalar ve yayınlar hakkında konuşacağız. Konuştuğumuz konularla ilgili dinleyicilerimizden geri bildirim alıp hem kendimize hem de dinleyenlerimize farklı bakış açılarını göstermeye çalışacağız. Dinleyen ve katılan herkese mutlaka bir şeyler katacağını düşündüğümüz podcastimizi takip etmeyi ihmal etmeyin.

Soru, görüş, öneri ve bölümlerle ilgili eklemek istedikleriniz için iletişim sayfamızı çekinmeden kullanabilirsiniz. Aynı şekilde konuk öneriniz varsa veya kendiniz konuk olmak istiyorsanız iletişim sayfası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. İlgili ve meraklı herkes çekinmeden katılabilir.

Her Pazar Yeni Bölüm

Yeni bölümleri her hafta pazar günü yayınlamayı planlıyoruz. Güncel ve geçmiş bölümleri dinlemek için Spreaker, iTunes Podcast gibi platformları kullanabilirsiniz. iTunes üzerinden podcastimize abone olursanız her yeni bölüm yayınlandığında haberdar olabilirsiniz. Websitemizdeki podcast kategorisi üzerinden de podcastlerimizin bütün bölümlerine erişebilirsiniz.